Wiersze miłosne, Miłosne wierszyki
wierszykimilosne.com.pl Wierszyki miłosne Czasem myślę o Tobie: - "Zapomniał!", Lecz nadzieja wciąż w sercu mym trwa. Takiej drugiej nie znajdziesz na świecie Kochającej, cierpliwej, jak ja!

Dodaj wierszyk

Logowanie

Czasem myślę o Tobie: - "Zapomniał!", Lecz nadzieja wciąż w sercu mym trwa. Takiej drugiej nie znajdziesz na świecie Kochającej, cierpliwej, jak ja!

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Czasem myślę o Tobie: - "Zapomniał!",
Lecz nadzieja wciąż w sercu mym trwa.
Takiej drugiej nie znajdziesz na świecie
Kochającej, cierpliwej, jak ja!

Czy zostałeś zdradzony?

Czy zostałeś zdradzony?
Wyniki
Odsłon : 1287546
Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 


Miłość jest dla każdego a nie każdy poetą się urodził dlatego korzystaj z tego co zostało już napisane. U nas znajdziesz najlepsze w sieci wierszyki miłosne, wiersze miłosne, smsy miłosne, opisy na gg miłosne, aforyzmy miłosne oraz wierszyki walentynkowe. Wierszyki na różne okazje. Nasza serwisu jest nieustannie uzupełniana tak aby stanowiła wyjątkowy zbiór. Na stronie możesz dodać własny wierszyk miłosny, wyznać miłość ukochanej osobie . Wysyłanie wierszy miłosnych to piękna forma wyznawania miłości. Ale to nie wszystko u nasz przeczytasz czym jest miłość oraz jakie są rodzaje miłości. Miłosny punkt widzenia bo miłość to najpiękniejsza poezja. Miłość nie polega na wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku dlatego ta strona jest dla zakochanych.